Ünlü İsimlerin Cilt Bakım Uygulamaları

Her zaman güzellikleriyle adından söz ettiren dünyaca ünlü yıldızların cilt bakımı için neler yaptıklarını biliyor musunuz? Güzel görünme konusunda oldukça hassas olan ünlü isimlerin arı sorkmasından, buzlu suya kadar ciltleri için yaptıkları ilginç ama sonrasında harika sonuçlar aldığı güzellik uygulamalarını bir araya getirdik.

Eva Longoria
41 yaşındaki güzel oyuncu Eva Longoria’nın genç görünmesinin sırrı, her gün kullandığı plasenta içerikli kremlere borçlu. Cilt yenileme özelliği bilinen plasentalı kremlerin ücreti ise oldukça pahalı.

cilt bakım

Kate Moss
Kate Moss, güzellik sırrını ‘Eğer yorgun ve şiş bir yüzle uyanırsam; bir kabı buzlu su ve salatalık ile doldurup yüzümü içine daldırırım, bu her şeyi sıkılaştıran, taze görünmenizi ve hissetmenizi sağlayan bir yöntem. Uyanmanızı da sağlıyor ve işe yarıyor!” diye açıklıyor.

Gwyneth Paltrow
Güzellik sırlarını açıklamaktan asla çekinmeyen Gwyneth Paltrow’un uyguladığı son güzellik rutininde oldukça ilginç. Paltwrow; ‘Cilt güzelliği için kendimi bal arılarına sokturdum. Bu yöntem binlerce yıldır kullanılıyor. Ama gerçekten acı veriyor’ şeklinde açıkladı.

cilt bakım

Victoria Beckham
Bir Japonya seyahatinde, Japon kadınların ciltlerine hayran kalan ve her ne yapıyorlarsa aynısını yaptırmak isttediğini söyleyen Victoria Beckham, bir Japon geleneği olan; suratı kuş pisliğiyle ovma uygulamasına başladı. Bu uygulama, Geyşaların geçmiş yıllardan bu yana daha parlak ve yumuşak bir cilde sahip olmak için yaptıkları bir uygulama.

Kim Kardashian
Güzellik uğruna yapmayacağı şey olmayan Kim Kardashian’ın güzellik sırlarından biri de Vampir rutini! Hastanın kendi kanından yapılan jöle kıvamlı içeriğin cilde enjekte edilmesiyle tamamlanan bu rutin; yüz germe için cerrahi olmayan bir alternatif yöntem.

Leave a Reply