Alişan ve Buse Varol Duyurdu!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasındaki Buse Varol ve Alişan hayatlarındaki en mutlu anlardan birini yine Buse Varol’un sosyal medya hesabından sevenlerine duyurdu. Mutluluktan yerinde duramayan çift bebeklerinin cinsiyetini gittikleri son doktor kontrolünde öğrendi.

6 Mayıs 2018 tarihinde sürpriz bir şekilde dünya evine giren ünlü çift Buse Varol ve Alişan, evliliklerinin hemen ardından bebek beklediklerini duyurmuşlardı. Tartışmalara yer açan ve takipçilerine defalarca hesap yaptıran çift tüm olumsuz yorumlara karşın mutluluklarını bozmadan bebeklerini heyecanla beklemeye devam ediyorlar. Bu sırada çektikleri videoları sosyal medya hesaplarından yayımlamaya devam eden çift, mutlu ve huzurlu bir birliktelik geçirdiklerini her halleriyle gösteriyorlar.

Bu süreçte doktor kontrollerini aksatmayan Buse Varol, Alişan ile gittiği son kontrolünde bebeklerinin cinsiyetini öğrendi. Mutluluktan ne yapacaklarını şaşıran ünlü çift bir video ile bebeklerinin cinsiyetini açıkladı.

Buse Varol’un çektiği videoda oğulları olacağını açıklayan doktoru Furkan Kayabaşoğlu bebeğin 6 cm’ye ulaştığını ve şu an bir problem olmadığını belirtti. Alişan’ın erkek bebekleri olacağına çok sevindiği ise elinde sıkı sıkı tuttuğu ultrason görüntülerinden ve yüzünün her halinden belli oluyordu.

Leave a Reply